Uzun süredir ULUDAĞ ÇADIR markası altında faaliyet gösterdiğimiz tente-branda-çadır sektöründe dallarımızı genişleterek ve kendimizi her geçen gün daha da geliştirerek doğru adımlarla sağlam bir şekilde çadır dünyasında kök salmaya devam ediyoruz. 

Firmamızın en büyük kuruluş amacı; şehir gürültüsünden uzakta doğayla insanı buluşturmak, insanın kendini dinlemesi ve rahat bir nefes alabilmesi için gerekli olan sakinliği onlara ev konforunda sunabilmektir. Müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesi her zaman için önceliğimiz olmuştur.  Uludağ Çadır ailesi olarak sizlere yeni projelerimizden biri olan Dome Çadır branşında da hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Ailemize katılmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Güler yüzlü uzman ekimiz tarafından sevgiyle karşılanacaksınız.  Hayallerinizi gerçekleştirmek için sabırsızlanıyoruz! 

Uludağ Çadır San. Ve Tic. Ltd. Şti. ve Uç-Dome Çadır’a ilişkin güncel haberler ve yeni çalışmalardan haberdar olmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Doğada buluşmak dileğiyle, sağlıcakla kalın. 

KURUCUMUZ

Uludağ Çadır Kurucumuz olan Sevgili Adile Karaman, yaşamı boyunca vizyoner ve lider kişiliği ile geleceğe iz bırakan bir figür;  hedefleri ile herkese ilham veren bir rol model olmuştur.

 Değerli Adile Karaman’ı iş seyahati için gittiği Çanakkale dönüşü sırasında geçirdiği amansız bir trafik kazasında kaybetmiş olup kendisini saygı ve minnetle anıyoruz. 

 

“HER DOĞAN GÜNEŞ, YENİ BİR UMUTTUR. UMUT DOĞADIR.”

Yeni Hesap Oluştur

Üye misiniz?
Giriş yapın Veya Reset password